VS-249NQ150PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-249NQ150PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-249NQ150PBF
תיאור
DIODE SCHO 150V 240A D67 HALFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 240A הרכבה בשלדה D-67 HALF-PAK
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
6 mA @ 150 V
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ Vr‏, F
6000pF ב-5V, 1MHz
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
D-67 HALF-PAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
240A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.21 V @ 240 A