VS-25RIA120S90
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-25RIA120S90-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-25RIA120S90
תיאור
SCR 1.2KV 40A TO-208AA (TO-48)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
130 mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - מצב מופסק (מקס')
10 mA
אריזה
בתפזורת
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
350A, 370A
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מצב מופסק
1.2 kV
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
2 V
סוג ההרכבה
שלדה, תושבת יתד
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
60 mA
מארז‏ / תיבה
TO-208AA‏, TO-48-3‏, בורג
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.7 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-208AA (TO-48)‎
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
25 A
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
40 A