VS-30BQ040HM3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-30BQ040HM3/9ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-30BQ040HM3/9ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-30BQ040HM3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30BQ040HM3/9AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-30BQ040HM3/9AT דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 40 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
230pF ב-5V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AB (SMC)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
570 mV @ 3 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA