VS-30BQ060-M3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-30BQ060-M3/9ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-30BQ060-M3/9ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-30BQ060-M3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30BQ060-M3/9AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
180pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AB (SMC)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
580 mV @ 3 A