VS-30BQ100-M3/9AT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 6,826
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 3,040
גיליון נתונים
דיודות 100 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB, SMC
VS-30BQ100-M3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-30BQ100-M3/9ATGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-30BQ100-M3/9ATGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-30BQ100-M3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30BQ100-M3/9AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AB
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VS-30BQ100-M3/9AT דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
115pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 3 A