VS-30BQ100HM3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-30BQ100HM3/9ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-30BQ100HM3/9ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-30BQ100HM3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30BQ100HM3/9AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AB
תיאור מפורט
דיודות 100 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
115pF ב-5V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 3 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA