VS-30CPQ150-N3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-30CPQ150-N3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30CPQ150-N3
תיאור
DIODE ARR SCHOT 150V 15A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 15A חור מעבר TO-247-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-30CPQ150-N3 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.19 V @ 30 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A