VS-30CTQ060-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-30CTQ060-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30CTQ060-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 15A חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-30CTQ060-M3 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 30 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
800 µA @ 60 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A