VS-30EPH06-N3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-30EPH06-N3GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30EPH06-N3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 30A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 30A חור מעבר L‏2‏-AC‏247‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-30EPH06-N3 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
31 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 600 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
L‏2‏-AC‏247‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
30A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.6 V @ 30 A