VS-3C15EP12L-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-3C15EP12L-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-3C15EP12L-M3
תיאור
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO247AD
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 15A חור מעבר TO-247AD
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 1200 V
קיבוליות @ Vr‏, F
pF‏56‏ ב-V‏800‏, MHz‏1‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 15 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C