VS-3C40CP12L-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-3C40CP12L-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-3C40CP12L-M3
תיאור
DIODE SIL CARB 1200V 40A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 40A חור מעבר TO-247AD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-3C40CP12L-M3 דגמים
קטגוריה
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
110 µA @ 1200 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
pF‏73‏ ב-V‏800‏, MHz‏1‏
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
40A
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 40 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C