VS-400CNQ045PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-400CNQ045PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-400CNQ045PBF
תיאור
DIODE MOD SCHOT 45V 400A TO244AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 400A הרכבה בשלדה TO-244AB
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
730 mV @ 400 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 mA @ 45 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
TO-244AB
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
TO-244AB
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
400A