VS-4C10ET12THM3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-4C10ET12THM3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-4C10ET12THM3
תיאור
RECTIFIER, SILICON CARBIDE, 1200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 10A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 1200 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
590pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.6 V @ 10 A
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C