VS-50RIA60
מק"ט מוצר של DigiKey
50RIA60-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-50RIA60
תיאור
SCR 600V 80A TO-208AC (TO-65)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - מצב מופסק (מקס')
15 mA
אריזה
בתפזורת
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1430A, 1490A
סטטוס החלק
פעיל
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
מתח - מצב מופסק
600 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
2.5 V
סוג ההרכבה
שלדה, תושבת יתד
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
מארז‏ / תיבה
TO-208AC‏, TO-65-3‏, בורג
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.6 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-208AC (TO-65)‎
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
50 A
מספר מוצר בסיס
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
80 A