VS-65PQ015-N3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-65PQ015-N3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-65PQ015-N3
תיאור
DIODE SCHOTTKY 15V 65A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 15 V 65A חור מעבר TO-247AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-65PQ015-N3 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
18 mA @ 15 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
15 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
65A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 65 A