VS-8TQ100-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-8TQ100-M3GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-8TQ100-M3
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 8A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 µA @ 100 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
500pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 16 A