VS-C10ET07T-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
751-VS-C10ET07T-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-C10ET07T-M3
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 650 V 10A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
55 µA @ 650 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
430pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.8 V @ 10 A