VS-C16CP07L-M3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,050
גיליון נתונים
דיודות 650 V 16A חור מעבר TO-220AC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-C16CP07L-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
751-VS-C16CP07L-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-C16CP07L-M3
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 16A TO220AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
85 µA @ 650 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
320pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
16A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 16 A