VS-C5PW6006LHN3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-C5PW6006LHN3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-C5PW6006LHN3
תיאור
DIODE ARRAY GP 600V 30A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 600 V 30A חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
39 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 µA @ 600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סטנדרטי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
30A
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.5 V @ 30 A