VS-E5PH6006LHN3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-E5PH6006LHN3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-E5PH6006LHN3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 60A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 60A חור מעבר TO-247AD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-E5PH6006LHN3 דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
54 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 600 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
צינור
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
60A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 60 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA