VS-HFA15PB60-N3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-HFA15PB60-N3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-HFA15PB60-N3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר L‏2‏-AC‏247‏-TO‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
60 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
L‏2‏-AC‏247‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 15 A