VS-T85HFL60S05
מק"ט מוצר של DigiKey
T85HFL60S05-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-T85HFL60S05
תיאור
DIODE STANDARD 600V 85A D55
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 85A הרכבה בשלדה D-55
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-T85HFL60S05 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
500 ns
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 mA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
D-55
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
85A