VS-UFH60BA65
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-UFH60BA65GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-UFH60BA65
תיאור
BRIDGE RECT 1P 650V 60A SOT-227
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מיישר גשר חד-פאזי סטנדרטי 650 V הרכבה בשלדה SOT-227
קטגוריה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
60 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.35 V @ 60 A
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 650 V
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
SOT-227-4, miniBLOC
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז ההתקן של הספק
SOT-227
מתח - היפוך שיא (מקס')
650 V