VS-VSKDS409/150
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-VSKDS409/150-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-VSKDS409/150
תיאור
DIODE MOD SCHOTTKY 150V ADDAPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 100A הרכבה בשלדה ADD-A-PAK ‏(3)‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.03 V @ 200 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
6 mA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
ADD-A-PAK ‏(3)‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎ADD-A-PAK®‎‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
100A