VS-VSKE320-04PBF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 3,388
גיליון נתונים
דיודות 400 V 320A הרכבה בשלדה ‎MAGN-A-PAK®‎‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-VSKE320-04PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-VSKE320-04PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-VSKE320-04PBF
תיאור
DIODE STD 400V 320A MAGNAPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 mA @ 400 V
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎MAGN-A-PAK®‎‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
320A