VSKY10201406-G4-08
מק"ט מוצר של DigiKey
VSKY10201406-G4-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VSKY10201406-G4-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VSKY10201406-G4-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VSKY10201406-G4-08
תיאור
DIODE SCHOTTKY 20V 1A CLP1406-2L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 20 V 1A הרכבה משטחית CLP1406-2L
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VSKY10201406-G4-08 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 20 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
240pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
מארז ההתקן של הספק
CLP1406-2L
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
450 mV @ 1 A