XLD5A24CAHM3/I | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 26VC DO218AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 7 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26V מלחץ120A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-218AB |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 120A |
יצרן | הספק - מתקף שיא (7700W (7.7kW |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה DO-218AB |
מתח - פריצה (מינ') 26.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 26V | מספר מוצר בסיס |