XLD8A24CAHM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-XLD8A24CAHM3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-XLD8A24CAHM3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-XLD8A24CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XLD8A24CAHM3/I
תיאור
TVS DIODE 24VWM 26VC DO218AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ180A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-218AB
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
180A
יצרן
הספק - מתקף שיא
(11000W (11kW
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
DO-218AB
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V