XMC7K24CA-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-XMC7K24CA-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-XMC7K24CA-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-XMC7K24CA-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XMC7K24CA-M3/H
תיאור
TVS DIODE 24VWM 24VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24V מלחץ180A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XMC7K24CA-M3/H דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
180A
יצרן
הספק - מתקף שיא
7000W (7kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24V