FVE030020E10R0KE
FVE030020E10R0KE
FVE030020E10R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
FVE300-10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FVE030020E10R0KE
תיאור
RES CHAS MNT 10 OHM 10% 300W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 350°C
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות (לא כלולות)
התנגדות
10 Ohms
גודל / מידה
קוטר 1.125‏ אינץ' x‏ אורך 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ x‏ 28.58‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
300W