FVE030020E5R00KE
FVE030020E5R00KE
FVE030020E5R00KE
מק"ט מוצר של DigiKey
FVE300-5.0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FVE030020E5R00KE
תיאור
RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W
תיאור מפורט
5 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 350°C
התנגדות
5 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W