RBEA0300100R0KFB00 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 541-10192-ND |
יצרן | |
תיאור | 300W 100 OHM RIBBON-WIRE ADJUSTA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הרכב חוט מלופף |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 415°C |
סדרה | מאפיינים עמידות בדפקים |
אריזה בתפזורת | ציפוי, סוג בית מצופה אמייל |
סטטוס החלק פעיל | מאפיין הרכבה מסגרות (לא כלולות) |
התנגדות 100 Ohms | גודל / מידה קוטר 1.137 אינץ' x אורך 8.500 אינץ' (215.90 מ"מ x 28.88 מ"מ) |
טולרנס ±10% | תצורת המוליכים נעלי הלחמה |
הספק (Watts) 300W | מארז / תיבה רדיאלי, צינורי |