RBEA03001R000KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10193-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEA03001R000KFB00
תיאור
300W 1 OHM RIBBON-WIRE ADJUSTABL
תיאור מפורט
1 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
התנגדות
1 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W