RBEF030040R00KFB00 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | RBEF030040R00KFB00-ND |
יצרן | |
תיאור | RES CHAS MNT 40 OHM 10% 300W |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 415°C |
התנגדות 40 Ohms | תצורת המוליכים נעלי הלחמה |
טולרנס ±10% | מארז / תיבה רדיאלי, צינורי |
הספק (Watts) 300W | מספר מוצר בסיס |