RBEF030050R00KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10201-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEF030050R00KFB00
תיאור
RES CHAS MNT 50 OHM 10% 300W
תיאור מפורט
50 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
התנגדות
50 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W