RBEF030060R00KFB00
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10203-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBEF030060R00KFB00
תיאור
RES CHAS MNT 60 OHM 10% 300W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 415°C
התנגדות
60 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
300W