T55V226M035C0070
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T55V226M035C0070TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T55V226M035C0070CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55V226M035C0070
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏70‏ ב-kHz‏100‏
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏70‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
Vishay Polytech
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
V
מתח - נומינלי
35 V