T55V227M010C0025 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 9,822
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 700
220 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T55-CaseV_Bottom
T55V227M010C0025
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T55V227M010C0025TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T55V227M010C0025CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3581-T55V227M010C0025DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55V227M010C0025
תיאור
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
Vishay Polytech
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
10 V