T59EE227K016C0025
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T59EE227K016C0025TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T59EE227K016C0025CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3581-T59EE227K016C0025DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T59EE227K016C0025
תיאור
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 16 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
Vishay Polytech
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
220 µF
טולרנס
±10%
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V