TSSP58P38
מק"ט מוצר של DigiKey
TSSP58P38-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSSP58P38
תיאור
SENSOR REMOTE REC 38.0KHZ 40M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן מקלט מרוחק 38.0kHz 40 מ' חור מעבר
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5 V ~ 5.5 V
יצרן
Vishay Semiconductor Opto Division
זרם - הספקה
700 µA
אריזה
בתפזורת
כיוון
מבט צידי
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
מרחק חישה
40 מ'
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
תדר מרכזי B.P.F.‎‏
38.0kHz