VORA1010M4T
מק"ט מוצר של DigiKey
751-VORA1010M4TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
751-VORA1010M4TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
751-VORA1010M4TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VORA1010M4T
תיאור
1 FORM A SOLID STATE RELAY -SOP-
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ‎4-SMD, כנפי שחף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VORA1010M4T דגמים
קטגוריה
זרם עומס
100 mA
יצרן
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
סוג ממסר
ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי)
מארז ההתקן של הספק
‎4-SOP‎
מעגל
סוכנות הרשאות
CQC‏, cUL‏, DIN‏, UL‏
סוג היציאה
AC
דירוג
לרכב
מתח - כניסה
1.37VDC
הרשאה
AEC-Q102
מתח - עומס
0 V ~ 100 V