CH0402-18RJFPA
מק"ט מוצר של DigiKey
716-1161-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
716-1161-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
716-1161-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CH0402-18RJFPA
תיאור
RES 18 OHM 5% 1/20W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms ±5% 0.3W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) RF, תדר גבוה ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CH0402-18RJFPA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
RF, תדר גבוה
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C