HRHAFN2000KB
מק"ט מוצר של DigiKey
716-HRHAFN2000KB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HRHAFN2000KB
תיאור
HRHA FN 200U 10% BO12
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohms ±10% 90W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
מאפיין הרכבה
אוגנים
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 2.756‏ אינץ' x‏ רוחב 2.362‏ אינץ' (70.00 מ"מ x‏ 60.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.646‏ אינץ' (16.40‏ מ"מ)
התנגדות
200 Ohms
תצורת המוליכים
חיבורים מהירים, 0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
מארז‏ / תיבה
תיבה
הספק (Watts)
90W