ISOA200R11003JT
מק"ט מוצר של DigiKey
716-ISOA200R11003JT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISOA200R11003JT
תיאור
ISOA 200 R1 100K 5% TU10
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±5% 200W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
לא השראי
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
תיבה
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.504‏ אינץ' x‏ רוחב 0.984‏ אינץ' (38.20 מ"מ x‏ 25.00‏ מ"מ)
התנגדות
100 kOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.480‏ אינץ' (12.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
מתוברג M4
הספק (Watts)
200W
מארז‏ / תיבה
SOT-227-4
הרכב
ציפוי עבה
דירוג
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C