LTO100F10000JTE3
מק"ט מוצר של DigiKey
LT100J-1.0K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LTO100F10000JTE3
תיאור
RES 1K OHM 100W 5% TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±5% 100W נגדי חור מעבר TO-247-2 AEC-Q200 לכלי-רכב, לא השראי ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LTO100F10000JTE3 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, לא השראי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C