M61P502KT20
מק"ט מוצר של DigiKey
716-M61P502KT20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M61P502KT20
תיאור
61 P 5K 10% TU50 E3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Vishay Sfernice
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
5 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.375"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 9.53 מ"מ)‎
טולרנס
±10%