P16NP102MAB15F1
מק"ט מוצר של DigiKey
716-P16NP102MAB15F1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P16NP102MAB15F1
תיאור
POT 1K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 1W נעל הלחמה
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Vishay Sfernice
סוג כוונון
מוגדר משתמש
סדרה
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
אריזה
תיבה
סיבוב
300°
סטטוס החלק
פעיל
חומר התנגדותי
Cermet
התנגדות (Ohms)
1k
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
טולרנס
±20%
סוג מפעיל (Actuator)
כפתור
הספק (Watts)
1W