PRV6SAABJXB25201KA
מק"ט מוצר של DigiKey
716-PRV6SAABJXB25201KA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRV6SAABJXB25201KA
תיאור
POT 200 OHM 1.5W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 1.5W פיני PC
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Vishay Sfernice
סוג כוונון
כוונון עילי
סדרה
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
אריזה
תיבה
סיבוב
300°
סטטוס החלק
פעיל
חומר התנגדותי
Cermet
התנגדות (Ohms)
200
תצורת הסיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
הספק (Watts)
1.5W