T73XX103KT20
מק"ט מוצר של DigiKey
T73XX-10K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T73XX103KT20
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון צידי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Vishay Sfernice
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
10 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.276"‎‏‏ × ‎0.260"‎‏ (7.00 מ"מ ×‏ 6.60 מ"מ)‎
טולרנס
±10%