T73YE104KT20
מק"ט מוצר של DigiKey
T73YE-100K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T73YE104KT20
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
100 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.276"‎‏‏ × ‎0.260"‎‏ (7.00 מ"מ ×‏ 6.60 מ"מ)‎
טולרנס
±10%